Angelique Boyer sa zdôverila, že nechce byť ešte matkou, a toto je dôvod

Herečka, ktorá je partnerkou Sebastiána Rulliho viac ako 4 roky, povedala: “ten inštinkt sa vo mne nenarodil” a okrem toho prezradila, že má iného muža “number one” vo svojom živote a nie je to argentínsky herec.

Angelique Boyer, priateľka Sebastiána Rulliho, bola úprimná ako nikdy predtým a prezradila, že momentálne nechce byť matkou.

"Je to niečo, čo momentálne nemám v úmysle. Nenarodila som  (tým materinským inštinktom)", povedala úprimne herečka.

Herečka s francúzskym pôvodom prezradila v jednom rozhovore, že nestráca nádej, že túžba stať sa matkou príde do jej života.

“V mojich 30 rokoch ma to nenahlí, ale ešte mám čas premýšľať, a aby sa vo mne vzbudil ten materinský cit. Vo mne ten pocit sa nevyvinul, dúfam, že príde neskôr. Ale nie je to niečo, čo mám ako prioritu v v tejto dobe”.

Angelique si v tejto chvíli povedala, že je plná a šťastná svojim životom a teší sa zo svojho vzťahu a práce. Ak sa stane matkou, opustí svoju kariéru.

"S externými príkladmi som sa dozvedela, aké to je ťažké. Moje kolegyne herečky, majú moju úctu, Zuria Vega, ktorá si berie dieťa na natáčanie, Michelle Renaud, Ariadne Díaz... Všetky tie, ktoré sú mojou generáciou, veľmi ich rešpektujem, ale nechcem to takto zaživať," povedala Boyer.

Odhalenia 30-ročnej herečky neskončili, pretože sa tiež priznala, že má iného muža, ktorého považuje za number one, rovnako ako jej partnera Sebastiána Rulliho.

Ricky Martin je ďalším mužom, ktorý sa páči Angelique Boyer a ktorého videla na osobnom evente, ktorý sa realizoval v Cholula, Puebla, v Mexiku.

Herečka moderovala podujatie po boku Sebastiána Rulliho a spolu si užívali 'showcase' interpreta celosvetovo známej pesničky ‘Living la vida loca’ a dokonca sa spoločne vyfotili a fotku dali na Instagram.