Lety Calderón, César Évora a Francisco Gattorno vás vezmú do svojich 'Labyrintov vášní'

Leticia Calderón, César Évora a Francisco Gattorno vás vezmú do svojich "Laberintov vášní" na televízií Relax, každý pracovný deň!

Leticia Calderón, César Évora a Francisco Gattorno prichádzajú s vzrušujúcim trojuholníkom lásky, od ktorého sa nebudete môcť oddeliť. Labyrinty vášne je telenovela, ktorá vás prevedie nečakanými cestami a pocitmi. Nenechajte si ujsť návštevu Labyrintov vášní na televízií Relax!

Príbeh lásky a intríg

Keď boli deti, Julieta a bratia Pedro a Cristobal Valencia boli priatelia, ale Genaro, majiteľ El Castillo a otec chlapcov, ich oddelil. Maliar Gabriel Almada sa stará o malú Julietu, keď zomrie jej dedko.

Opúšťajú región a v priebehu rokov sa stala excelentnou lekárkou. Vďaka nostalgii sa rozhodne vrátiť do dediny, aby tam vykonávala svoju profesiu.

Gabriel ju sprevádza, ale po jej návrate oživuje vášne z minulosti. V Genarovi nenávisť k Gabrielovi, pretože vždy vedel, že maliar je pravou láskou jeho manželky Sofie. Túto nenávisť zdieľa aj Pedro, ktorý raz videl, ako Gabriel bozkáva jeho matku.

Genaro privedie na ranč El Castillo svoju neter Nadiu, s nápadom vyriešiť svoje ekonomické problémy prostredníctvom majetku, ktoré dievča zdedilo. Z jej strany Julieta zistí, že detské priateľstvo s Pedrom sa zmenilo na veľkú lásku.

Nadia nie je ochotná ich nechať, aby boli šťastní, pretože je zaľúbená do Pedra. Julieta bude musieť hľadať útechu v Gabrieli, ktorý sa jej tiež páči, s ktorým z týchto dvoch fešákov sa rozhodne zostať?