'Farba vášne' je jedinečná, takýto bol prvý diel

Intrígy, dráma a emócie prišli s "Farbou vášne".

Príbeh s Esmeraldou Pimentel, Claudia Ramírez a Erick Elías ukradol povzdychy a emócie. Prečítajte si o tých najkrajších momentoch z prvého premiérového dielu.

Telenovela priniesla so sebou, nový príbeh, dramatiku, romantiku, lásku a veľa, veľa vášne.

Teraz určite už chcete vidieť Esmeraldu Pimentel a Ericka Elíasa vo svojich hlavných rolách ako Lucía a Marcelo. Premiéra dvoch hodinového dielu bola šokujúca. Určite už s napätím očakávate ďalší diel.

Nočná mora sa stala skutočnosťou: krásna Magdalena (Ana Isabel Torre) nás pohla so svojou tragédiou. Najkrajší deň jej života sa zmenil na hurikán. Bola jedným krokom od toho, aby sa šla k oltáru, ale zlá Rebecca (Michelle Renaud) jej v tom zabránila presvedčila jej priateľa, aby ju opustil v deň svadby. 

Jej zlo je nekonečné: Aha! Rebecca však urobila v prvom diely viac zla. Zvádzala svojho švagra Alonsa pred Adrianou (Ariadne Díaz). Je posadnutá, a dokonca ani nehovorí ako budúca teta, je zúrivá z príchodu dieťaťa svojej sestry. Koľko ďalších podlostí urobí?

Je galantný s vášňou: Diváčky naplnil farbami Horacio Pancheri, ktorý hrá krásneho Alonsa, je to mladý otecko! Žije v plnom šťastí a teší sa z príchodu svojho dieťaťa a stará sa o sestry Adriany, čo je dôvodom jeho existencie. Samozrejme, nepochybujeme, že Rebeca využíva všetko svoje kúzlo na to, aby si ho získala. Podarí sa jej to? A, samozrejme, tešíme sa keď Alonsa uvidíme s pôvabom René Stricklera.

Toto sú jednoducho pokrytci: Brigida a Amador sa stali nočnou morou. Ona žije intrigami, o všetko sa zaujíma a je zmätená. Ale ako sa vraví vrana k vrane sadá... Jej manžel Amador nie je veľmi odlišný, je ambiciózny, odporný a nepochybujeme, že urobí všetko pre to, aby získal to, čo chce. Uvidíte, že budete chcieť každý cent z Alonsovej továrne. Uvídime čo je to za kamaráta!

Radosť z hereckého obsadenia: herecké obsadenie tejto telenovely je fenomenálne, proste luxus. Roberto Gómez Fernández vybral do svojej telenovely jedných z najlepších hercov. Esmeralda Pimentel a Erick Elías, Eugenia Cauduro, Claudia Ramírez, Helena Rojo, Ximena Romo a ďalšie hviezdy dodávajú tomuto príbehu chuť. Užite si ho!

Pravidelne sledujte na tejto stránke!