Spoznajte postavy v novej telenovele 'Farba vášne'

Od 6. septembra môžete pravidelne sledovať na našej stránku novú mexickú telenovelu 'Farba vášne' (El color de la Pasión) - poďme si predstaviť herecké obsadenie!


Lucía Gaxiola Murillo je Esmeralda Pimentel

Je krásna, ušľachtilá a silná. Je dcérou Adriany a Alonso; Svoju matku nepoznala, ale je jej veľmi podobná. Bola vychovaná jej tetou Rebeccou.

Po tom, čo ju Rodrigo opustí pri oltári, zmení sa jej sladkosť a stáva sa silnou mladou ženou a v určitých chvíľach dokonca trochu necitlivou. Keď stretnete Marcela, život jej prinesie novú príležitosť znovu milovať.


Marcelo Escalante je Erick Elías

Mladý, atraktívny a nezávislý muž. Je galantný, spravodlivý a veľkorysý. So svojou matkou má veľmi traumatizovaný vzťah, pretože je veľmi dominantná. Je to Federicov brat, s ktorým má vynikajúci vzťah.

Hoci svoje vzťahy berie vážne, nedokázal sa zamilovať, ani do Daniely, jeho poslednej priateľky. Osud ho prekvapí až keď sa stretne s Luciou, ktorá v jeho milostnom živote spôsobí nečakaný zvrat.


Rebeca Murillo je Michelle Renaud/Claudia Ramírez

Je to atraktívna, krásna, vydierateľná, pokrytecká a závistlivá žena. Je mladšou sestrou Adriany a Magdaleny. Po smrti svojich rodičov sa Adriana a Alonso, jej švagor, starajú o ňu ako o dcéru. Vždy je nespokojná a obdivuje šťastie svojich sestier.

Rebeca je zodpovedná za smrť Adriany; potom sa vydá za Alonsa a spoločne majú dcéru Noru. Nemá dobré vzťahy s Luciou, ale predstiera, že jej na nej záleží, aby nestratila Alonsovu dôveru. Samovražda jej milenca a smrť Adriany sú udalosti, ktoré jej nedovolia pokojne žiť.


Nora Gaxiola Murillo - Ximena Romo

Je dcérou Rebecy a Alonsa. Je mladá a krásna. Je zvyknutá získať to čo chce a je rozmaznaná, rovnako ako jej matka. Je závistlivá a manipulantka.

Veľmi závidí svojej sestre Lucií, lebo si myslí, že je obľúbenkyňou všetkých.


Alonso Gaxiola je Horacio Pancheri/René Strickler

Je riaditeľom továrne talavera, ktorú zdedil od svojho otca. Je mužom, ktorý je rešpektovaný v Pueble. Je dobre vyzerajúci, rafinovaný, kultivovaný a spravodlivý. Je inteligentný, venuje sa svojmu domovu a svojej rodine.

Žije v šťastnom manželstve s Adrianou, ale svet sa zrúti, keď zomrie. Je nútený postarať sa o svoju dcéru Luciu, ktorá sa narodila v tom istom čase, keď zomrela jeho žena.

Keď ovdovie, ožení sa s Rebecou, svojou švagrynou, ktorú ale nemiluje; Adrianin tieň je vždy prítomný medzi nimi. Spolu majú dcéru: Noru.


Magdalena Murillo je Ana Isabel Torre/Eugenia Cauduro

Je sestra Adriany a Rebecy. Je krásna, ale bez jasu svojich sestier. Je neistá a so slabý charakterom. Má dobrý vzťah s Adrianou, ale nie s Rebecou, lebo tuší, že je zamilovaná do ich švagra Alonsa.

Je vzrušená nad myšlienkou manželstva a jej život sa zničí, keď ju Ricardo opustí pri oltári. Po svojom frustrovanom manželstve, má nízku sebaúctu a začne sa venovať iba charitatívnej nemocnici.


Amador Zúñiga je Rodrigo Massa/Moises Arizmendi

Je atraktívny, ambiciózny, namrzený a arogantný. Je vždy ochotný dosiahnuť to, čo si zaumieni. Alonso z neho urobí partnera v továrni Talavera, pretože už od detstva sú priatelia.

Je ženatý s Brigidou a má vášnivý vzťah s Ligiou. Snaží sa, aby sa jeho syn Rodrigo "mal usadli život", a aby sa tak upevnil ako partner Alonsa.


Brígida de Zúñiga je Fernanda Arozqueta/Montserrat Marañón

Nie je veľmi pekná, ale stále sa snaží byť upravená, hoci má tendenciu preháňať a dostať sa do výsmechu. Nie je spokojná nikdy s tým, čo má, a vždy závidí ostatným.
Nesúhlasí s tým, aby jej syn Rodrigo si vzal Luciu a verí, že Nora je lepšia partia pre neho. Brigida verí, že má s Amadrom stabilné manželstvo a radšej sa nekonfrontuje s ním.


Milagros Fuentes je Helena Rojo

Je vdova, je vážna, tvrdohlavá a vydierajúca. Je matkou Marcela a Federica. Je majetnícka a kontrolativna žena. Robí všetko možné, aby jej syn nechal Lucíu a oženil sa s Danielou.