Spoznajte postavy novej telenovely Priepasť vášne

V novej telenovele Priepasť vášne nás všetky postavy zaujímajú. Ich milostné záležitosti, tajomstvá a intriky si nás získali. Od 15. júna môžete pravidelne sledovať novú mexickú telenovelu 'Priepasť vášne' (Abismo de pasión) - poďme si predstaviť herecké obsadenie!

Angelique Boyer je Elisa Castañón

Jej rodičia sú Augusto a Estefanía, Carmina je jej teta. Jej krása je bezkonkurenčná a jej šľachta vyniká medzi mladými ľuďmi dediny. Keďže ako dieťa osirelá a starali sa o ňu otec a teta, ktorí žijú v neustálej horkosti.

Elisa pozná Damiána, Gaela a Palomu od detstva a začala s nimi krásne priateľstvo. Gael je do nej zamilovaný, ale ona v ňom nedokáže vidieť viac iba ako dobrého priateľa. Postupom času sa Elisa začala cítiť k Damiánovi niečo oveľa špeciálnejšieho, ale on musí odísť študovať mimo mesta a nejaký čas majú od seba odstup.

Keď sa Damián vráti do dediny, Elisa si uvedomí, že táto láska vládne aj napriek prekážkam, ktoré im boli položené. Elisa bude musieť bojovať proti temnej minulosti svojej rodiny a klamstvám, ktoré jej nedovoľujú byť s Damiánom šťastní.

David Zepeda je Damián Arango

Je synom Rosenda a Alfonsiny. Od veľmi mladého veku žil s Elisou, Gaelom a Palomou, s ktorými nadviazal blízke priateľstvo. Damián nevie, že jeho veľký priateľ Gael je jeho nevlastným bratom z otcovej strany. Má veľmi osobitnú lásku k Elise, ale jeho matka ich oddelila v detstve, keď ho poslala študovať mimo dediny, aby ich navždy udržiavala od seba.

Lásku tak silnú však nemožno zlomiť tak ľahko a keď sa Damián vráti do dediny a znova uvidí Elisu, ich láska je znovuzrodená, akoby sa zastavil čas. Budú však čeliť mnohým prekážkam, pretože je teraz oddaným mužom Florencie Landucci. Navyše ich rodičia sú vždy proti ich vzťahu s Elisou kvôli minulým udalostiam medzi oboma rodinami.

Damián je zvyknutý bojovať za to, čo chce, ale nepredstavuje si, že tajomstvá minulosti mu zabránia milovať Elisu, bude schopný bojovať proti všetkým svojim nepriateľom?

Mark Tacher je Gael Arango

Do Elisy je zamilovaný od detstva, ale táto láska nie je vzájomná. Gael je blízkym priateľom Damiána a Palomy. Od malička vyrástal ako sirota v kostole a nevie nič o svojej minulosti, nevie, že Damián je jeho brat.

Otec Guadalupe je pre neho veľmi dôležitým človekom, pretože ho považoval ho vychoval, akoby bol jeho vlastným synom.

Gael je veľkým obrancom Elisy. Jeho láska k nej je veľmi veľká a nedovolí nikomu, aby jej v dedine robil zlé. Nedá si pokoja, až kým nedostane Elisu, aby ho milovala a je ochotný dokonca bojovať s Damiánom.

Keď vyrastie, zistí, že je Damiánovým nevlastným bratom a bude sa musieť stretnúť so svojou ambicióznou matkou. Gael bude musieť bojovať proti svojim citom a vyriešiť všetky konflikty, ktoré mu život prinesie. Bude riskovať svoje priateľstvo kvôli láske?

Livia Brito je Paloma González

Je najlepšou priateľkou Elisy, má ju veľmi rada, stará sa o ňu a chráni ju, akoby bola jej sestrou. Od smrti jej mamy žije s babičkou Ramonou. Ramona je osoba, na ktorú sa môže vždy spoľahnúť, pretože ju vychovávala od veľmi mladého veku.

Paloma je veľmi zamilovaná do Gaela, ale ten ju berie iba ako dobrú priateľku. Keď sa Paloma dozvie o Gaelových zámeroch s Elisou, ich priateľstvo sa začne zhoršovať. 

Alejandro Camacho je Augusto Castañón

Otec Elisy a vdovec po Estefanií Castañón. Je zmätený rovnakým spôsobom ako Alfonsina, verí, že jeho manželka bola Rosendovou milenkou, a že s ním chcela utiecť.

Carmina bola do neho vždy zamilovaná a mala na starosti posilnenie tejto mylnej predstavy, ktorá prenasledovala Augusta od smrti Estefaníe. Carmina tiež využije túto príležitosť a vezme si ho. Augusto je tak sklamaný, že návrh prijíma, ale vždy žije s nedôverou.

Blanca Guerra je Alfonsina Arango

Rosendova vdova a Damiánova matka. Alfonsina vždy žila v zmätku, pretože vždy verila, že jej manžel utiekol s Estefaníou, pretože boli milenci. Realita je taká, že Rosendo chcel utiež s Carminou, Estefaníinou sestrou.

Horkosť zasiahla ​​Alfonsinu od tej strašnej nehody a po tom, čo sa dozvedela o smrti manžela, tak položila všetku svoju škvrnu na Elisu.

Odmieta, aby jej syn, Damián, mal nejaký vzťah s Elisou. Aby zabránila najmenšiemu kontaktu, posiela ho študovať ďaleko od dediny. Alfonsina netuší, že láska Elisy a Damiána presahuje vzdialenosti, ale nedá si pokoja, kým ich nerozdelí.

Sledujete pravidelne nové diely na stránke