Daniela Castro priznala, že stratila priateľov potom čo bola obvinená z krádeže

Herečka bola oslobodená od obvinení z lúpeže, s ktorými sa stretla v americkom obchode, a teraz chce, aby všetci vedeli, že je nevinná.

5. decembra 2018 Daniela Castro zorganizovala tlačovú konferenciu v Mexico City, kde po prvýkrát vystúpila s obvineniami z lúpeže, s ktorými sa stretla v obchode Saks Off Fifth v San Antoniu v Texase a prezradila, že bola oslobodená. 

Mexická herečka, ktorá si zahrala aj v telenovele Čo mi život ukradol so slzami, vyhlásila, že je nevinná: “Nie som kleptomanka, ani chorá” a poďakovala ľuďom, ktorí verili v jej nevinu.

Daniela Castro povedala, že vďaka tejto vecí zistila, kto sú jej skutoční priatelia. “Bola to súčasť ponaučania, ale samozrejme, že mám aj veľmi dobrých priateľov a niektorí ma boli pozrieť v San Antonio počas ten čas”. Herečka nemohla 2 mesiace opustiť Spojené štáty, kým sa táto vec vyriešila.

Avšak nie všetci, ktorých si predstavovala, ju podporovali, pretože počas rozhovoru sa tiež priznala, že po lúpežnom škandále stratila priateľov.

“Myslím, že v živote, v skúsenostiach si uvedomíš s kým môžeš počitať a s kým nie. Ja sa môžem veľa ľuďom poďakovať”, povedala.