Čaká nás druhá etapa telenovely Nenechávaj ma

Po tragédií, ktorú prežila rodina Murat so smrťou Pauliny, Inés a Adriána. Príbeh pokračuje prešiel nejaký čas, detí už sú dospelé so svojími vlastnými príbehmi. Pozrime sa ako sa zmenili postavy, a čo nás čaká v druhej etape telenovely.

Po 17 rokoch

Od maličká bol Mauricio milé dieťa, ktoré napriek tomu, že nemohlo hovoriť, svojou radosťou si získal všetkých. Teraz je z Mauricia "správny muž", stal sa dôležitým hotelovým podnikateľom, rovnako ako jeho starý otec Gonzalo. Splnil si svoj sen ako potápač, preto vo svojom hotelovom komplexe vyučuje turistov.

Valentína sa narodila vďaka veľkej láske medzi Paulinou a Adrianom, vo veľmi mladom veku bola osirotená rodičmi a jej starý otec Gonzalo sa o ňu staral, ale kvôli Nurie vyrastala v internáte v Bostone. Teraz je živým obrazom svojej matky, je totožná s Paulinou. Napriek tomu si zachovala pocit odporu voči starému otcovi, pretože ju oddelil od jej rodiny.

Čo nás čaká v druhej etape telenovely?

Prešlo už 17 rokov od tragédie, ktorá označila životy Valentiny a Mauricia, ktorí sa celú dobu rástli, ale neustále medzi sebou komunikovali.

Mauricio, ktorý bol zamilovaný do Valentiny od chvíle, keď boli deti, urobí všetko pre to, aby ju ochránil a postaral sa o ňu tak, aby ona mu tú lásku opätovala.

Láska je veľmi prítomná v tomto príbehu, ako to bolo v minulosti ... ale aj zlo, ktoré ide od Nurie - ktorá zostáva rozhorčená a plná frustrácie - a Julieta - ktorá je odhodlaná zopakovať príbeh a ukončiť Valentinin život a Mauriciov, ako to urobila v minulosti s Paulinou a Adriánom.

Nová hudobná téma

Hudba Alejandra Sanza bude aj naďalej prítomná v druhej fáze telenovela "A que no me dejas" (Nenechávaj ma), aj keď tentoraz to bude nová skladba. 

"Pero tú", pieseň z albumu Sirope od španielskeho speváka a skladateľa, nahradí "A que no me dejas" ako hlavnú tému príbehu. Vypočujte si!