Jorge Salinas drastický zmenil imidž

Herec povedal, že sa nestará o kritiku svojej telesnej štruktúry a vysvetlil dôvod, prečo urobil takú drastickú zmenu vo svojom vzhľade a čo jeho žena povedala na jeho zmenu.

Po takmer troch rokoch mimo televízie Jorge Salinas prekvapil svojich fanúšikov tým, že bol zachytený v Mexico City s niekoľkými kilogrammi navyše a dlhými vlasmi.

Program Despierta América ukázal niekoľko fotografií, v ktorých sa zdá, že sa úplne zmenil a bol v spoločnosti svojich dvojčiat a jeho manželky, tiež herečky Elizabeth Álvarez.

V rozhovore pre Univision Entertainment sa herec priznal, že jeho žena nemá ráda dlhšie vlasy: "Nechce, aby som mal dlhé vlasy, povedala mi, aby som to ostrihal," prezradil herec.

Prezradil, že tento imidž je pre jeho nový projekt: "Herci musia sa meniť, ak je to pre ich postavu, ešte uvidíme, či to bude tento rok".

Okrem toho ubezpečuje, že kritika na jeho ho neovplyvňuje: "Herci menia svoj imidž, mám schopnosť pribrať aj schudnúť, vďaka Bohu, dôležité je, aby som bol súdený na obrazovke, na javisku, na fyzickej forme nezáleží. Naozaj oceňujem všetky dobré a zlé pripomienky."

Jorge Salinas je jedným z najvýnosnejších fešákov z mexických telenoviel posledného desaťročia, príbehy, v ktorých hral predstavujú televízne úspechy.