Pravda za údajným roztrhnutím pery Angelique Boyer. Dôvod vás pobaví

Tu vám ukážeme fotografiu, na základe ktorej sa predpokladá, že sa herečka narodila s vrodenou vadou na ústach a my vám poviem skutočný dôvod, prečo jej pery vyzerajú rozdelené.

 

Pred nedávnom niektoré médiá vytiahli túto fotografiu, ktorú herečka Angelique Boyer zdieľala pred troma rokmi, keď povedala, že sa narodila s rozštiepeným perom, ale táto verzia je falošná.

V roku 2016 herečka prezradila o tomto snímku. "Bola som dievčatko, ktoré bolo vždy dostatočné extrémne a odvážne, ako vidíte, bradu (a ukázala hornú peru) Mám rozdelenú, pretože som sa hrala s ockovým strojčekom a chcela som sa holiť ako on".

Herečka sa s úsmevom priznala, že bola veľmi nezbedná, keď bola malá: "Mala som 2 roky a už som si oholeli aj ruky".

Angelique si tiež zaspomínala, že počas natáčania telenovely 'Teresa' jej urobili rovnakú fotku: "Na fóre bola dážďová scéna a bolo to veľmi chladno, aby som sa nezostala chorá, dali mi do vaničku horúcu vodu a o 20 rokov neskôr mi urobili ten istý snímok."

Herečka rada zdieľa niektoré svoje rodinné fotografie so svojimi fanúšikmi. Hoci je teraz veľmi kľudná, vo svojom detstve robila neustále bláznovstvá.

Na snímke nižšie je so svojím bratom Arnaudom.

Aj keď žijú ďaleko od seba, pretože on žije vo Francúzsku, navštevujú sa navzájom často. Okrem toho Arnaud z nej urobil tetu.