Thalía publikovala zvodnú foto a skritizovali ju za plastické operácie

Fanúšikovia Thalíe uviedli, že vyzerá nerozoznateľne.

Thalía zdieľala zmyselnú fotografiu pri penovom kúpaní, bez predstavy o kontroverznej diskusii, ktorá vznikla na sociálnych sieťach, keďže stovky tisíc sledovateľov zdôrazňovalo, že už nevyzerá ako predtým a dokonca zdôraznili, že nebola rozpoznaná po toľkých plastických operáciach.

Prostredníctvom svojho oficiálneho účtu Instagram jej verní fanúšikovia poukázali na to, že zmenila svoju tvár natoľko, že vyzeral ako plast, a poprosili ju, aby zastavila takéto estetické zásahy.

Toto je niekoľko z komentárov jej fanúšikov: "Žiadne vrásky, teraz si to prešvihla", "Thalia čo si to urobila, zmazali si ten anjelský obličej, a teraz vyzeraš ako stará žena s chirurgickými zákrokmi", "Čo si urobila na tvári?", "Thalia myslím si, že by si vyzerala lepšie bez botoxu."

Kontroverznosť pokračovala, pretože ostatní fanúšikovia povedali, že nie je potrebné pózovať so svojimi šperkami, nazvali to za odporné a vulgárne, že chce ukázať luxus, ktorý má.

"Takto sa kúpeš? Smiešná", "Nezašpiň sa, nikto sa takto nekúpe, s nahrdelníkmi za tisíc dolárov a s makeupom", "Excesný luxus je synonymom vulgárnosti", "Čo je potrebné ukazovať svoje šperky," napísali fanúšikovia.

Je známe pre 46-ročnú Thalíu, že zdieľa detaily svojho súkromného života, ako napríklad jej luxusné dovolenky, jej romantické večere s Tommym Mottola a zvlášť talenty svojich detí, Sabrina a Matthew.